fbpx

Wycieczka do stajni oferta dla przedszkoli i szkół podstawowych

Stajnia Rusin Gogolewski

Stajnia Rusin ze względu na swoją lokalizację w jednej z najszybciej rozwijających się gmin w okolicach Poznania jest doskonałym miejscem, gdzie grupy przedszkolne, jak też szkolne mogą spędzić aktywnie czas podczas roku szkolnego.

Dysponujemy największą ilością kucyków i koni w gminie Dopiewo oraz odpowiednią kadrą, aby przeprowadzać tego typu spotkania dzieci ze zwierzętami.

Czas spędzony w stajni przez dzieci to zdecydowanie lepiej oceniana rozrywka, niż popularne wyjścia na plac zabaw, czy do kina.

Stajnia Rusin jest przede wszystkim ukierunkowana na naukę jazdy konnej dla dzieci od lat 3, gdzie najmłodsze z dzieci zaczynają właśnie od oprowadzanki na kucyku.

Na terenie stajni nie ma problemu z miejscem do zaparkowania autokaru, istnieje również możliwość dopasowania pobytu do potrzeb placówki.

Szczegółowe pytania prosimy kierować na adres e-mail: biuro@stajniarusin.pl

Podstawowa oferta:

Zajęcia prowadzone przez kadrę instruktorską stajni, odbywające się na terenie stajni.

Podczas wizyty dzieci poznają zwyczaje koni i mają bezpośredni kontakt z kucykami.

Program pobytu:

– oprowadzanie dzieci po stajni,

-pogadanka na temat zachowań, zwyczajów, użytkowania i żywienia koni dopasowana do poziomu grupy,

-oprowadzanka na kucykowym grzbiecie,

-koszt uzależniony od ilości dzieci

– czas trwania ok. 2 godziny/uzależniony od wielkości grupy

 

 

 


Notice: Undefined index: cresta_facebook_messenger_what_icon in /home/set90422/domains/stajniarusin.pl/public_html/wp-content/plugins/cresta-facebook-messenger/cresta-facebook-messenger.php on line 247

Notice: Undefined index: cresta_facebook_messenger_click_to_close in /home/set90422/domains/stajniarusin.pl/public_html/wp-content/plugins/cresta-facebook-messenger/cresta-facebook-messenger.php on line 272
Masz pytania? Napisz, szybko odpowiemy :)