fbpx

Impreza urodzinowa w Stajnia Rusin – oferta

Stajnia Rusin Gogolewski

Stajnia jest doskonałym miejscem na zorganizowanie imprezy urodzinowej, szczególnie dla dzieci oraz młodzieży, ze wskazaniem na płeć żeńską, co wynika z popularności jeździectwa wśród dziewczynek.

Zajmujemy się współorganizacją takiego wydarzenia razem z rodzicami lub opiekunami dziecka – to osoba zamawiająca ma decydujący głos, jak będzie wyglądało przyjęcia dla dziecka.

My, jako Stajnia Rusin oferujemy nasze zaplecze stajenne, czyli konie lub kucyki, sprzęt do jazdy konnej i akcesoria do czyszczenia zwierząt.

Zapewnimy także osoby, które zadbają, aby impreza przebiegła bezpiecznie i profesjonalnie od strony jeździeckiej.

Pamiętaj, że oprawa zależy do zamawiającego – dekoracje, menu leży w zakresie rodziców.

Jesteśmy nastawieni na pełną współpracę, a w naszej ocenie, takie urodzinowe spotkanie pośród zwierząt, jakimi są konie i kucyki, jest czymś niezapomnianym.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny, telefonicznie na numer 535 402 425 lub e-mail: biuro@stajniarusin.pl

 


Notice: Undefined index: cresta_facebook_messenger_what_icon in /home/set90422/domains/stajniarusin.pl/public_html/wp-content/plugins/cresta-facebook-messenger/cresta-facebook-messenger.php on line 247

Notice: Undefined index: cresta_facebook_messenger_click_to_close in /home/set90422/domains/stajniarusin.pl/public_html/wp-content/plugins/cresta-facebook-messenger/cresta-facebook-messenger.php on line 272
Masz pytania? Napisz, szybko odpowiemy :)