fbpx

Pony Games co to jest ?

Stajnia Rusin Gogolewski

Tytułowe Pony Games dla większości osób, które uczą się jazdy konnej, to temat dość słabo znany. Jest to głównie problem związany z tym, że rodzice dzieci, które uczą się jeździć w naszej szkółce z reguły nie mieli nigdy styczności z jeździectwem, a w Polsce pony games nie były organizowane. Traktowano je jak fanaberię, coś dziecinnego, kosztownego itp. Przy okazji nie dostrzegano olbrzymiego potencjału, jakim jest możliwość wprowadzenia i adaptacji poprzez zabawę z kucami, do jeździectwa w przyszłości.

W Stajni Rusin, pony games są organizowane przede wszystkim podczas warsztatów i półkolonii dla dzieci i młodzieży. Wiele z osób, które gościmy u nas zdobywa dopiero podstawy związane z końmi, więc taka forma poznania jest czymś doskonałym dla dziecka, lub młodzieży. Pony games, czyli kucykowa rywalizacja odbywa się pod koniec turnusu i jest bardzo lubiana przez osoby uczestniczące, ale także rodziców, widzów, bowiem, jest to forma zawodów i rywalizacji.

Pony games będą u nas wykorzystywane szerzej. Planujemy organizowanie ich podczas imprez/ zawodów Hobby Horse w stajni, a może nawet zorganizujemy specjalny cykl spotkań z pony games dla przyszłych adeptów jeździectwa.

 


Notice: Undefined index: cresta_facebook_messenger_what_icon in /home/set90422/domains/stajniarusin.pl/public_html/wp-content/plugins/cresta-facebook-messenger/cresta-facebook-messenger.php on line 247

Notice: Undefined index: cresta_facebook_messenger_click_to_close in /home/set90422/domains/stajniarusin.pl/public_html/wp-content/plugins/cresta-facebook-messenger/cresta-facebook-messenger.php on line 272
Masz pytania? Napisz, szybko odpowiemy :)