fbpx

Zajęcia Hobby Horse dla dzieci każda sobota i niedziela o 15.00

Stajnia Rusin Gogolewski

Nasza stajnia organizuje od września 2022 roku zajęcia hobby horse dla dzieci i młodzieży 🙂 z wykorzystaniem Hobby Horse, czyli głowy konia na kiju. Prowadzimy zajęcia z hobby horsingu w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 15. Nad cała grupą trenującą z wykorzystaniem Hobby Horse czuwa instruktorka, która prowadzi zajęcia z dziećmi.

Najpierw mamy rozgrzewkę, potem różne rodzaje treningu, jak ujeżdżenie, potęga skoku, czy nawet zwody Hobby Horse – takie organizujemy np. z okazji Mikołajek, czy Halloween.

Koszt zajęć hobby horse jest bardzo niski po udział w 60 minutowych zajęciach to tylko 20 złotych. Zapraszamy dzieci z Poznania i okolic miasta oraz całej Wielkopolskie na treningi Hobby Horse do Stajni Rusin w Dopiewie.

W treningach z hobby horsing biorą udział przeważnie dziewczynki, ale czasami także w zawodach startują chłopcy, którzy mogą rywalizować z dziewczynami na torze z przeszkodami o jak najlepszy czas. W naszych zawodach HH bierze udział kilkadziesiąt osób, a potem wyłaniany jest zwycięzca.

Hobby Horse do doskonała możliwość na zorganizowanie sobie czasu, szczególnie że dzieci uwielbiają ten rodzaj zajęć. Moda na hobby horse przywędrowała ze Skandynawii i szybko zdobyła wielu chętnych w Polsce. Zapraszamy do nas na zajęcia.


Notice: Undefined index: cresta_facebook_messenger_what_icon in /home/set90422/domains/stajniarusin.pl/public_html/wp-content/plugins/cresta-facebook-messenger/cresta-facebook-messenger.php on line 247

Notice: Undefined index: cresta_facebook_messenger_click_to_close in /home/set90422/domains/stajniarusin.pl/public_html/wp-content/plugins/cresta-facebook-messenger/cresta-facebook-messenger.php on line 272
Masz pytania? Napisz, szybko odpowiemy :)